سوالات متداول

هزینه طراحی سایت با توجه به نوع امکانات درخواستی شما می تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی پروژه های وب سایتی که به صورت اختصاصی طراحی و پیاده سازی میشوند طبیعتا زمان و هزینه ی بیشتری را برای شما خواهد داشت.

تبلیغات اینترنتی، نوعی تبلیغ است که از اینترنت برای ارسال پیام های تبلیغاتی به مخاطب استفاده می کند که با نام های تبلیغات دیجیتال و یا تبلیغات آنلاین نیز شناخته می شود. فرآیند طراحی، ساخت و انتشار تبلیغات اینترنتی با همکاری تبلیغ دهنده، شرکت تبلیغاتی و مدیر رسانه ها، انجام می گیرد. پندارسافت با سالها تجربه و بهره مندی از بهترین کارشناسان در خدمت شماست تا با انتخاب پیغام های مناسب، شما را در انجام این فرآیند همراهی نماید.

هنگامی که کاربران در موتورهای جستجو ( مانند گوگل) به دنبال مطلبی به جستجو مشغولند، برای یافتن آن با درج کلمات مرتبط (Keywords) با آن موضوع در موتورهای جستجو شروع به کاوش می نمایند. موتورهای جستجو بر اساس الگوریتمی که برای ربات های خود تعریف کرده اند صفحات وبی را که در مورد این کلیدواژه جستجو شده بهترین جواب و مقالات را ارائه میدهند برای کاربر جستجو کننده لیست میکنند. بالاترین رتبه بر مبنای هر کلمه یا کلمات کلیدی بر مبنای قوائد و دستورالعملهای هر موتور جستجو طبقه بندی شده و به کاربران ارائه می دهند. به دلیل محبوبیت و امکانات متنوع موتور جستجوی گوگل (Google Search Engine)، آمار نشان می دهد که ۸۵% از جستجوهای کاربران در این موتور انجام می شود و در نتیجه رتبه بندی در این موتور جستجو بسیار مهم است.

۱- داشتن وب سایت رسمی باعث ایجاد تاثیر مثبت بر مشتریان می‌شود.

۲- طراحی سایت ریسپانسیو شما را از طراحی اپلیکیشن بی‌نیاز می‌کند.

۳- راه اندازی کمپین تبلیغ برای سایت‌ها به سادگی امکان‌پذیر است.

۴- وب سایت با رابط کاربری زیبا باعث جلب توجه مشتریان می‌شود.

۵- خدمات سئو پندارسافت به افزایش مشتریانتان کمک خواهد کرد.

۶- ساخت سایت حرفه ای به منزله شناسنامه کسب و کار شماست.

۷- رقبای شما نیز در صدد طراحی وب سایت اختصاصی هستند.